Alfa Romeo GTV Spider

Dvoulitr čtyčválec benzín o výkonu 150 koní, spotřeba 8-10l, 5 převodových stupňů, manuální převodovka i střecha, černá kůže, audio na zakázku, laděné výfuky, ABS, kožené sportovní sedačky, pohon předních kol, váha 1350 Kg, fialovo-modro-zelená barva, rok výroby 1998.

Alfa Romeo Spider
Alfa Romeo Spider
Toto italské sportovní kupé Vás omladí o desítky let. Přesné řízení a karoserie s dílny Pinifarina, navíc s na kabriolety nezvykle velkým zavazadlovým prostorem Vám udělá úsměv na tváři. Jedná se o nedoceněné auto, ale jediné svezení Vás předsvědčí, že je to neprávem. Točivý motor Vás donutí okusit limity vozidla i na semaforech za pomocí dlouhých převodových stupňů, zejména jedničky. Na třetí stupeň jede více jak 140 km/h a díky jeho nízkému těžišti nezklame ani v zatáčkách. Revoluční pasivní natáčení zadní nápravy Vás ze zatáčky vyhodí, že se budete divit. Nízký posez spolu s větrnou clonou dovolí i 180 cm vysokým komformní jízdu i při 120 km/h.

Nenašli jste Váš oblíbený vůz? Napiště nám který Vám chybí a my ho koupíme.

Zpětná vazba je pro nás důležitá, proto neváhejte a pomozte nám stát se lepšími.

Připravujeme

Kvůli našim specifickým nárokům na jedinečnost každého vozu máme zatím jen tyto vozy, nicméně stále intenzivně hledáme další unikáty. Pokud nám zachováte přízeň, určtě se náš vozový park brzy rozroste o tyto vozy:
BMW Z3, Audi TT Roadster, Mercedes-Benz SLK, BMW E36 Cabrio